پازل بند

شکل گیری گروه پازل بند

گروه پازل یا پازل بند یا پازل باند: یک گروه موسیقی پاپ ایرانی است که ابتدا اعضای آن را علی رهبری، آرین بهاری و مهران عباسی تشکیل می‌دادند که در ادامه، با جدا شدن مهران عباسی، به گروهی دونفره تبدیل شد

 

آغاز فعالیت پازل باند

این گروه فعالیت خود را از آبان ماه سال ۱۳۹۰ شروع کرد. این گروه با هدف ایجاد سبکی نو در موسیقی پاپ کشور کار خود را شروع کرده و در سال ۱۳۹۵ آلبوم اول و دوم خود را منتشر کرده است..

کنسرت گروه پازل

لازم است ذکر شود این گروه در جشنواره موسیقی فجر سال ۱۳۹۶ (با وجود وضع بد سالن ایرانیان) کنسرت اجرا کرده است.
پازل بند از روش های زیبایی صحنه و استفاده از تجهیزات باکیفیت در کنسرت های خود استفاده می کند که این شرایط با نظر علی رهبری و محمدحسن اردستانی توسط مؤسسهٔ آوازی نو به اجرا درمی آید.

 علی رهبری خواننده و آهنگساز پازل بند

علی رهبری در سال ۱۳۶۲ در امیرآباد شمالی تهران به دنیا آمد؛ و فعالیت خود را به صورت جدی از سال ۱۳۷۵ آغاز کرد. او ابتدا موسیقی را به صورت آکادمیک نزد اساتیدی چون لقای حقی، علی فخاریان آموخت؛ و در ادامه با توجه به علاقه شدیدشان به ساز پیانو مشغول به فراگیری این ساز نزد استادان مرادیان، ناصحی و امیر حسین بروشکی نمود. بعد از مدتی، پس از تجربه چند تنظیم ارکسترال جهت کنسرت و اجراهای مختلف شروع به فراگیری سازهای الکترونیک و نرم افزارهای موسیقی کرد.
علی رهبری خواننده پازل بند

بیوگرافی آرین بهاری تنظیم کننده گروه پازل باند

آرین بهاری متولد ۲۹ مرداد ماه سال ۱۳۷۰ است و از سال ۱۳۸۸ فعالیت موسیقایی خود را آغاز کرد. وی در ابتدای فعالیت خود همچون بقیه افراد به صورت زیرزمینی (بدون مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد) کار می کرد تا زمانی که با همکاری علی رهبری و مهران عباسی گروه پازل را تشکیل دادند.
آرین بهاری

چه اتفاقی افتاد که «مهران عباسی» از گروه پازل جدا شد؟

– علی رهبری:اولِ صحبت مان این را بگویم که مهران عباسی همواره دوست خوب ما بوده و خواهد بود و در آن شکی نیست اما رابطه کاری ما بعد از آلبوم حباب دستخوش تغییر شد. مهران از همان ابتدا بر این نکته تاکید داشت که علاوه بر کار گروهی به صورت شخصی نیز برای خودش کار کند و بعد از حباب تصمیم گرفت که به صورت مستقل کار کند.
ما هم بعد از نشستی که داشتیم به این نتیجه رسیدیم که می توانیم راه کاری مان را از هم جدا کنیم. مهران همواره در سبک خودش یک یاز افراد به نام و کاربلد بوده اما در آن زمان بنا به شرایطی احساس کردیم جدا شدن مهران عباسی ضربه ای را به گروه وارد نمی کند و این شد که امروز من و آرین بهاری در گروه پازل فعالیت می کنیم.
تاریخ انتشار : 4 آوریل 2020
آهنگ بدون نظر 6 بازدید
ادامه و دانلود ...
تاریخ انتشار : 3 مارس 2020
آهنگ بدون نظر 31 بازدید
ادامه و دانلود ...
تاریخ انتشار : 9 فوریه 2020
آهنگ بدون نظر 53 بازدید
ادامه و دانلود ...
تاریخ انتشار : 19 ژانویه 2020
آهنگ بدون نظر 55 بازدید
ادامه و دانلود ...
تاریخ انتشار : 2 دسامبر 2019
آهنگ بدون نظر 77 بازدید
ادامه و دانلود ...
تاریخ انتشار : 19 سپتامبر 2019
آهنگ بدون نظر 152 بازدید
ادامه و دانلود ...
تاریخ انتشار : 16 سپتامبر 2019
آهنگ بدون نظر 36 بازدید
ادامه و دانلود ...
تاریخ انتشار : 16 سپتامبر 2019
آهنگ بدون نظر 41 بازدید
ادامه و دانلود ...
تاریخ انتشار : 16 سپتامبر 2019
آهنگ بدون نظر 41 بازدید
ادامه و دانلود ...
تاریخ انتشار : 16 سپتامبر 2019

دانلود ریمیکس جدید پازل بند به نام جاده

Download New Remix Puzzle BandJaddeh

آهنگ بدون نظر 44 بازدید
ادامه و دانلود ...